DC Cafe Gentlemen logo

DC Cafe Gentlemen

Dartsclub - in Cafe Gentlemen te Deinze

Welkom bij DC Cafe Gentlemen

De gezelligste dartclub waar sportiviteit en vriendschap voorop staan

Over Onze Club

DC Cafe Gentlemen is meer dan een dartclub - het is een hechte gemeenschap van dartliefhebbers die hun passie voor de sport combineren met gezelligheid en vriendschap. Of je nu een ervaren speler bent of net begint, bij ons ben je altijd welkom!

🎯 Onze Missie

We streven naar sportief plezier in een vriendelijke en professionele omgeving waar iedereen zich thuis voelt.

πŸ† Competitie

We hebben onze eigen clubcompetitie die door gaat in ons clublokaal.

🀝 Gezelligheid

Na elke wedstrijd is er tijd voor een gezellig samenzijn met medespelers en vrienden.

Lid Worden?

Ben je geΓ―nteresseerd om lid te worden van DC Cafe Gentlemen? Neem gerust contact met ons, je vindt onze contact gegevens op de contactpagina.

πŸ“Έ Foto Galerij

Sfeerbeelden van onze club, wedstrijden en activiteiten:

* Foto's worden binnenkort toegevoegd. Heb je mooie foto's van onze club? Stuur ze door!

πŸ“… Speeldagen Seizoen 2025-2026

Alle speeldagen starten om 14:30 uur

Sept - Dec

Za 6 september 2025 Za 4 oktober 2025 Za 1 november 2025 Za 6 december 2025

Feb - Apr

Za 7 februari 2026 Za 7 maart 2026 Za 4 april 2026

Mei - Juli

Za 2 mei 2026 Za 6 juni 2026 Za 4 juli 2026

πŸ“ Verslagen Speeldagen

Hier vind je de verslagen van de gespeelde speeldagen. Hieronder het verslag van de eerste speeldag:

Speeldag 1 - 6 september 2025

Opkomst: 29 spelers


Het was een geweldige eerste speeldag van het seizoen! Met maar liefst 29 enthousiaste spelers werd het een gezellige en sportieve namiddag.


In de A-ronde wist Claude Duke te winnen van Kevin Detavernier in een spannende finale.
In de B-ronde trok Kurt Ryckewaert aan het langste eind tegen Chris Schelstraete.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: Claude Duke
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Kurt Ryckewaert

Speeldag 2 - 4 Oktober 2025

Opkomst: 26 spelers


Wat een fantastische tweede speeldag! Met maar liefst 26 enthousiaste spelers was het opnieuw een gezellige en sportieve namiddag.


In de A-ronde wist Kristof Mortier te winnen van onze jongste speler Finn Seeuws, die zich sterk terugpakte na de poules.
In de B-ronde trok Kurt Ryckewaert aan het langste eind tegen Chris Schelstraete, zoals ook tijdens de vorige speeldag.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: Kristof Mortier
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Kurt Ryckewaert

Speeldag 3 - 1 November 2025

Opkomst: 31 spelers! (Record)


Een volle 3e speeldag! Met maar liefst 31 spelers was het opnieuw een gezellige en drukke namiddag.


In de A-ronde wist Kristof Mortier te winnen van onze Wezze oftewel Wesley De Groote, die ook heel de dag sterk stond te gooien.
In de B-ronde trok Dario Bosschem aan het langste eind tegen Emma Verhaeghe, in een finale waar hij de betere was na een mooie partij.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: Kristof Mortier
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Dario Bosschem

Speeldag 4 - 6 December 2025

Opkomst: 30 spelers


Wat een geweldige vierde speeldag! Met 30 enthousiaste spelers was het opnieuw een gezellige en sportieve namiddag vol spanning en mooie partijen.


In de A-ronde wist James Van De Walle te winnen van Kevin Detavernier in een finale waar hij niet te stoppen was en niks af liet nemen.
In de B-ronde trok Giovanni Seeuws aan het langste eind tegen Chris Schelstraete waar ook hij in de finale de sterke was.


DC Calypso was dus duidelijk in form...

Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: James Van De Walle
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Giovanni Seeuws

Speeldag 6 - 7 Februari 2026

Opkomst: 25 spelers


Wat een fantastische zesde speeldag! Met maar liefst 25 enthousiaste spelers was het opnieuw een gezellige en sportieve namiddag.


In de A-ronde wist Dieter De Ketelaere te winnen van onze jongste speler Finn Seeuws, die zich voor de 2e keer op rij weet te plaatsen voor de finale.
In de B-ronde trok Steven Salhi aan het langste eind tegen Dario Bosschem, in een finale die volledig naar Steven ging met een whitewash win.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: Dieter De Ketelaere
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Steven Salhi

Speeldag 7 - 7 Maart 2026

Opkomst: 27 spelers


Wat een schitterende zevende speeldag! De spelers gaven alles, het niveau lag hoog en de finales waren bijzonder spannend om te volgen.


In de A-ronde wist James Van De Walle opnieuw te overtuigen met een sterke 5-0 overwinning tegen Kevin Detavernier.

In de B-ronde trok Emma Verhaeghe aan het langste eind na een knappe 4-3 zege tegen Kurt Ryckewaert.

Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: James Van De Walle
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Emma Verhaeghe

Speeldag 8 - 4 April 2026

Opkomst: 23 spelers


De achtste speeldag bracht opnieuw sterke partijen en mooie duels. Ondanks iets minder spelers bleef de kwaliteit zoals altijd hoog.


In de A-ronde zette James Van De Walle zijn sterke vorm verder met een 5-2 overwinning tegen Finn Seeuws.

In de B-ronde was Dieter De Ketelaere enorm sterk en liet hij geen enkele kans aan Frits le, die volledig kansloos was in een duidelijke 4-0 overwinning.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: James Van De Walle
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Dieter De Ketelaere

Speeldag 9 - 2 Mei 2026

Opkomst: 23 spelers


Voor speeldag 9 waren we opnieuw met 23 spelers aanwezig. Het werd een sportieve namiddag met sterke wedstrijden en spannende finales.


In de A-ronde wist onze jongste speler Finn Seeuws opnieuw sterk te gooien. Hij won in een spannende finale van de huidige nummer 1 Kristof Mortier met 5-4.

In de B-ronde trok Chris Schelstraete aan het langste eind tegen Danny De Jonghe met een 4-1 overwinning.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: Finn Seeuws
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: Chris Schelstraete

Speeldag 10 - 6 Juni 2026

Opkomst: 18 spelers


Voor speeldag 10 waren we met 18 spelers aanwezig. Het werd een rustige sportieve namiddag met mooie wedstrijden en prachtige finales.


In de A-ronde wist onze Frits Le die heel sterk stond te gooien de finale te winnen tegen Kristof Mortier die opnieuw kampioen werdt gisteren met 5-3.

In de B-ronde trok James Van De Walle aan het langste eind tegen Jason De Jonghe in een leuke wedstrijd met een 4-1 overwinning.


Winnaar A-ronde
Winnaar A-ronde: Frits Le
Winnaar B-ronde
Winnaar B-ronde: James Van De Walle

πŸ† Klassement Seizoen 2025-2026

Stand na speeldag 10

RangSpelerGespeeldGewonnenVerlorenPunten
1 Kristof Mortier 594811 570
2 Finn Seeuws 523814 500
3 Kevin Detavernier 513714 480
4Kiki DC442123380
4Dieter De Ketelaere482523380
5James Van De Walle38326360
6Giovanni Seeuws412417335
6The Manager - Rudy442123335
7Niels Dirnick371918325
8Dario Bosschem462422320
9Remon Huizer361818310
9Bjorn Deruddere502426310
10Jason De Jonghe442024300
11Kurt Ryckewaert452322290
11Steven Salhi421923290
12Chris Schelstraete532528285
13Peter Gossiaux26179270
14Nico Vanderbeken271710260
15Wesley De Groote25196250
15Mathieu Lammers271512250
16Emma Verhaeghe332013240
17Willy Neirinck441232220
18Jarne Blancke311318210
19Owen De Jonghe371027200
20Danny De Jonghe361224195
20Eveline De Smaele36432195
21Frits le251510180
22Jonas de Blanck27522150
23Frederik Coorevits27720130
24Bjorn Verweij1596125
25Dries Dirnick1587110
26Quinten Goeminne1831590
27Claude Duke77080
28Dave Holvoet104655
29Yentl Domecyn54150
29Gino De Boever52350
30Katja van Heyste63330
30Marnix Gelaude63330
31Bobby Francois40420

* Dit is tijdelijk klassement.

🎯 Klassement 180's & 171's

Rang Speler Aantal 180's & 171's
1 Kevin Detavernier 8
2 Kristof Mortier 7
3 James Van De Walle 6
4 Finn Seeuws 4
5 Giovanni Seeuws 3
6 Kiki DC 2
6 Peter Gossiaux 2
6 Wesley De Groote 2
7 Bjorn Deruddere 1
7 Dave Holvoet 1
7 Nico Vanderbeken 1
7 Dario Bosschem 1
7 Mathieu Lammers 1
7 Kurt Ryckewaert 1
7 Chris Schelstraete 1
7 Frits Le 1

πŸ’₯ Klassement Hoogste Finishes

Rang Speler Finish
1 James Van De Walle 164
2 Kurt Ryckewaert 120
3 Dieter De Ketelaere 115
4 Kiki DC 114
5 Nico Vanderbeken 113
6 Mathieu Lammers 112
6 Dario Bosschem 112
7 Marnix Gelaude 110
7 Frits Le 110
8 Dieter De Ketelaere 108
8 James Van De Walle 108
9 Mathieu Lammers 107
9 Dieter De Ketelaere 107
10 Peter Gossiaux 106
11 Kristof Mortier 104
12 James Van De Walle 103
13 Giovanni Seeuws 102
14 Finn Seeuws 101
15 Nico Vanderbeken 100
15 Kevin Detavernier 100
15 Kristof Mortier 100

πŸ† Tornooien

Overzicht van alle door DC Cafe Gentlemen georganiseerde tornooien

🎯 3e DC Café Gentlemen Koppeltornooi Afgelopen

πŸ“… Datum: Zaterdag 31 januari 2026
πŸ‘₯ Deelnemers: 40 koppels
πŸ† Winnaars: Dartz.be (Axel Buyle & Yves Descheemaeker)
πŸ₯ˆ Runner-up: Wesley De Groote & Verkreamer Gianni

Resultaten: Geweldig tornooi met spannende finales!

Meeste 180's: Desreumaux John (5)

Hoogste checkout: Ryan Deprez (155)

🎯 2e DC Café Gentlemen koppeltornooi Afgelopen

πŸ“… Datum: Zondag 27 April 2025
πŸ‘₯ Deelnemers: 48 koppels
πŸ† Winnaars: Desreumaux John & Sebastien Casteele
πŸ₯ˆ Runner-up: Alex Lex & Cedric Rayan Coryn Coryn

Resultaten: Geweldig tornooi met spannende finales!

Hoogste finish: 122 door Ludwig

Meeste 180's: John Desreumaux

πŸ“ Tornooi Organiseren

Ssuggesties? Of heeft u vragen? Neem contact op met het bestuur. We zijn altijd op zoek naar nieuwe tornooiformats en leuke initiatieven!

πŸ“ Onze Locatie

πŸͺ CafΓ© Gentlemen

πŸ“ Adres: Markt 84
9800 Deinze
πŸ“ž Telefoon: +32 478 44 35 76

🎯 Dartfaciliteiten

  • βœ… 5 professionele dartborden
  • βœ… Elektronische scoreborden
  • βœ… Gezellige bar en zitplekken
  • βœ… Toegankelijk voor rolstoelgebruikers

πŸš— Met de Auto

Vanuit Gent: A14 richting Deinze, afslag Deinze-Centrum

Vanuit Kortrijk: A14 richting Gent, afslag Deinze-Centrum

Parking: Parking voor de deur en op het stationsplein

πŸš‚ Met het Openbaar Vervoer

Trein: Station Deinze - 2 minuten wandelen

Bus: Halte Deinze Station (lijnen 70, 76, 77)

Fiets: Fietsenstalling beschikbaar

ℹ️ Handig om te Weten

  • β€’ Het cafΓ© is makkelijk bereikbaar
  • β€’ Eigen darts zijn toegestaan, huisdarts beschikbaar
  • β€’ Kleine hapjes en drankjes beschikbaar tijdens de wedstrijden
  • β€’ WiFi beschikbaar voor gasten
  • β€’ Dartborden mogelijk voor training

πŸ“ž Contact

Clubnaam: DC Cafe Gentlemen
Voorzitters:
  • πŸ‘€ Jason De Jonghe
  • πŸ‘€ Bjorn Deruddere
  • πŸ‘€ Dieter De Ketelaere
Telefoon: +32 471 75 82 68
Adres: CafΓ© Gentlemen, Markt 84, 9800 Deinze
Speeldag: Elke 1e zaterdag van de maand om 14u30

πŸ’¬ Stuur ons een bericht

Heb je vragen over onze club of wil je graag langskomen? Neem gerust contact met ons op via telefoon of email. We beantwoorden je vraag zo snel mogelijk!